Potrebujete poradiť»
Infolinka od 7:00 do 18:00
0
0

Rukavice

Rukavice
Kód: Gebol "Lady Diamond"
Gebol "Lady Diamond"
Skladom

2.99€ bez DPH

3.59€

Tieto bezšvové montážne rukavice odpudzujúce tekutiny ponúkajú perfektné prispôsobenie a vynikajúce pohodlie. Skvelá voštinová štruktúra v 6D tec..

Kód: 719207
Skladom

19.90€ bez DPH

23.88€

Grilovacia rukavica od špecialistu na bezpečnosť práce. Pletená rukavica z aramidového vlákna, ktorá sa používa aj v hasičskej výstroji, má dlhú,..

Kód: GEBOL -WORKER PRO
Skladom

5.49€ bez DPH

6.59€

Pracovné rukavice Gebol Worker Pro sú obzvlášť robustné, a preto sú ideálne na hrubú prácu. Jeho prémiová kvalita sa vyznačuje predovšetkým hrúbk..

Kód: GEBOL- PRE TOUCH (ANTIVIBRAČNE)
GEBOL-  PRE TOUCH (ANTIVIBRAČNE)
Skladom

10.88€ bez DPH

13.06€

..

Kód: GEBOL- PRO TEX
GEBOL-  PRO TEX
Skladom

4.29€ bez DPH

5.15€

Bezšvová pracovná rukavica Gebol Pro Tex vyrobená z nylonu zaujme dvojitým poťahom, ktorý dáva tejto rukavici špeciálnu robustnosť a odolnosť proti od..

Kód: GEBOL- SUPER GRIP ECO
Skladom

2.29€ bez DPH

2.75€

Gebol Super Grip Eco, bezšvové montážne rukavice s hustým a robustným nitrilovým poťahom na dlani, sú vhodné najmä na ľahké opravárske práce a činnost..

Kód: GEBOL- WET GRIP 200
Skladom

3.79€ bez DPH

4.55€

Pracovná rukavica Gebol Wet Grip zaujme profesionálnou kvalitou vyrobenou z nylonu s 3/4 nitrilovým záterom. Vďaka dodatočnému nitrilovo-piesočna..

Kód: GEBOL- YELLOW NITRIL (DOPREDAJ)
Skladom

1.59€ bez DPH

1.91€

Žltý nitrid Gebol je ideálny na prácu s mokrými a mastnými predmetmi. Vďaka žltému ¾-nitrilovému povlaku na dlaniach a prstoch je práca s mastným..

Kód: GEBOL- ,LATEXOVE, 2/PARY
Skladom

2.99€ bez DPH

3.59€

Klasické osvedčené latexové rukavice sú všestranným pomocníkom v domácnosti – ideálne na upratovacie práce v suchom aj mokrom prostredí. Vaflový ..

Kód: GEBOL- BLACK NITRIL (JEDNORAZOVE) /80ks
GEBOL- BLACK NITRIL (JEDNORAZOVE) /80ks
Skladom

15.90€ bez DPH

19.08€

ČIERNY NITRIL ULTRA SILNÝJednorazové rukavice Gebol Black Nitrile Ultra Strong sú vyrobené z čierneho nitrilu s polymérovým povlakom pre nekomplikovan..

Kód: GEBOL- BLUE NITRIL
Skladom

2.79€ bez DPH

3.35€

Gebol Blue Nitril je klasika medzi rukavicami, ktoré chránia pred olejom a vlhkosťou pri ťažkej práci. Odolný nitrilový povlak má najlepšie vlast..

Kód: GEBOL- CPE (JEDNORAZOVE) NEPUDROVANE /100KS
GEBOL- CPE (JEDNORAZOVE) NEPUDROVANE /100KS
Skladom

6.50€ bez DPH

7.80€

Jednorazové rukavice Gebol CPE sú vyrobené z liateho polyetylénu.Rukavice na jedno použitie sa vyznačujú predovšetkým dobrou odolnosťou proti vlhkosti..

Kód: GEBOL- ECO FIT
GEBOL- ECO FIT
Skladom

3.69€ bez DPH

4.43€

Eco Fit sú pracovné rukavice, ktoré chránia pred nečistotami a povrchovými zraneniami. Jeho mäkká kozia koža na dlaniach zaisťuje pohodlné noseni..

Kód: GEBOL- ELEPHANTSKIN (BIELE)
GEBOL- ELEPHANTSKIN (BIELE)
Skladom

4.99€ bez DPH

5.99€

Rukavice ElephantSkin sú ošetrené antivírusovou a antibakteriálnou technológiou, ktorá účinne znižuje prenos vírusov (napr. koronavírusov) a baktérií...

Kód: GEBOL- FLOWER GREEN (DOPREDAJ)
Skladom

2.37€ bez DPH

2.84€

Gebol Flower Green je obzvlášť obľúbený pre záhradníctvo všetkého druhu. Bezšvová záhradná rukavica s ¾ latexovou penovou vrstvou poskytuje optim..

Kód: GEBOL- FLOWER LILA
Skladom

2.79€ bez DPH

3.35€

Gebol Flower Purple pre jednoduché aktivity v záhrade optimálne chráni ruky a zvyšuje atraktivitu záhradníctva. Bezšvová záhradná rukavica s late..

Kód: GEBOL- GARDEN BASIC
Skladom

1.15€ bez DPH

1.38€

Pre všetky činnosti na záhrade je dôležité chrániť si ruky pred špinou a ľahkým zranením. Gebol Garden Basic je ideálny na ľahké záhradníctvo.&nb..

Kód: GEBOL- GREEN TECH
Skladom

3.69€ bez DPH

4.43€

 Gebol Green Tech je ideálny pre prácu, kde ruky prichádzajú do kontaktu s kyselinami, zásadami, tukmi a olejmi. Nitrilové rukavice chránia ..